Projekty graficzne i druk

Oferta

grafika użytkowa

Od lat zajmujemy się tworzeniem różnorodnych projektów graficznych. Zamieniamy ideę w obraz i tak powstają koncepcje, spełniające Państwa potrzeby i oczekiwania.
Tworzymy oprawę graficzną wszystkiego, co niezbędne w reklamie: plakatów, wizytówek, kalendarzy, folderów, katalogów etc.
Wielu firmom pomogliśmy zaistnieć na rynku dzięki chwytliwemu logo, ciekawej ulotce, niebanalnej reklamie prasowej czy też kompleksowej identyfikacji wizualnej.

skład DTP

Oferujemy usługi z zakresu DTP - składu tekstu, publikacji książkowych i prasowych oraz komputerowego przygotowania do druku.

druk cyfrowy, offsetowy, sitodruk

Doświadczenie i znajomość różnych technik druku pozwalają nam dobrać najtańsze i najlepsze rozwiązania.
Gdy liczy się czas i wysoka jakość, a nakład jest niewielki, proponujemy druk cyfrowy. Dysponujemy nowej generacji maszynami firmy XEROX.
Do wydawnictw o wysokim nakładzie stosujemy tradycyjny druk offsetowy. Pracujemy na 4- i 5-kolorowych maszynach ROLAND.

wizytówki

Drukujemy jedno- i dwustronnie, na wybranym papierze. Możliwe jest uszlachetnienie druku poprzez tłoczenie, lakier wybiórczy lub wypukłe litery.

foldery, broszury, katalogi, ulotki, druki firmowe

Wykonujemy je w dowolnym formacie i nakładzie, na wybranym przez Państwa papierze.

plakaty, wydruki wielkoformatowe

Drukujemy je na ploterze atramentowym, solwentowym albo techniką offsetową, w zależności od formatu i nakładu.

stojaki reklamowe – roll-up’y

Do wyboru mają Państwo kilka rodzajów mechanizmów o różnych szerokościach (80, 85, 100 cm.), a także najwyższej jakości druk na specjalnie dedykowanym materiale.

banery, szyldy, tabliczki

Banery drukujemy w rozdzielczości, która pozwala na zamieszczanie zdjęć. Krawędzie są zgrzewane i oczkowane co 50 cm.
Grafikę na szyldy i tabliczki, wydrukowaną solwentowo lub wyciętą z folii samoprzylepnej, naklejamy na wybrane podłoże (spienione PCV lub pleksi), odporne na warunki atmosferyczne.

kalendarze

Do wyboru mają Państwo: trójdzielne, czterodzielne, plakatowe, książkowe (autorskie – indywidualnie projektowane i drukowane) i listkowe.

teczki firmowe

Dysponujemy własnymi wykrojnikami, które pozwalają zmniejszyć Państwu koszty wykonania. Dodatkowo proponujemy: foliowanie, tłoczenie i lakier wybiórczy.

pieczątki

Wykonujemy je najnowocześniejszą techniką SUNSTAMPER.
W przeciwieństwie do tradycyjnej techniki polimerowej, jest ona dużo szybsza (realizacja nawet w 15 min.) i pozwala otrzymać wyraźniejszy obraz.

ksero kolorowe i czarno-białe

Dysponujemy nowoczesnymi maszynami XEROX i Konica.
Proponujemy ksero do formatu A3 na różnych rodzajach papieru lub folii.

laminowanie, bindowanie

Laminujemy jedno- lub dwustronnie, w folię matową lub błyszczącą. Bindujemy w metalowe sprężynki (ring-wire).

litery przestrzenne

Wykonywane są ze styroduru (twarda pianka o grubości 2-10 cm.) lub z twardego PCV (2 –10 mm), malowane natryskowo na dowolny kolor (RAL).

Kompleksowość

Staramy się realizować Państwa potrzeby również w dziedzinach nam pokrewnych. Współpracujemy z fachowcami z wielu branż i z ich pomocą wykonujemy prace nieujęte w głównej ofercie, np. profesjonalne sesje zdjęciowe, logo-smycze, nadruki na tkaninach, strony internetowe, skórzane gadżety reklamowe czy inne nietypowe zlecenia.

Zaufali nam:
sgSKMNASKLUTZINTERCITYHSMHONDABUDNERBOSTONBEKOammanngerdamistubishiNIKZTMmercedesmedienhegos